PREZES SAJ ZAPRASZA W SZCZECINIE
Drodzy członkowie i sympatycy SAJ w zachodniej części Polski!
W związku z galą Zachodniopomorskich Nagród Żeglarskich ( Nominowani do nagród. ) będę obecny w weekend w Szczecinie. Chciałbym tę okazje wykorzystać do osobistego poznania naszych członków na zachodnim wybrzeżu – latem, mimo, iż odwiedzam Zalew, jest to niewykonalne. W związku z tym zapraszam bezpośrednio przed galą i w tym samym miejscu na spotkanie.
Będzie to w sobotę 25 marca w Starej Rzeźni przy ulicy Tadeusza Wendy 14 na Łasztowni w salce „Młode Wilki” o godzinie 14.30. Ile czasu spędzimy zależy od nas, granicą nieprzekraczalną jest rozpoczęcie gali o 16.45.
Mailowe zaproszenia rozesłałem do członków (tych, którzy podali swoje adresy mailowe) od Gorzowa, poprzez Szczecin, do Świnoujścia i Kołobrzegu ale nie stawiajmy sobie ograniczeń geograficznych. Zapraszam także sympatyków, będę miał ze sobą deklaracje członkowskie dla chętnych.
Do piątku do południa można się ze mną komunikować pod adresem mailowym: wieczorczwartkowy@wp.pl .
Do zobaczenia
Andrzej Remiszewski