W nawiązujemy do dawnej tradycji Wieczorów Czwartkowych SAJ, które odbywały się przed laty w Gdańsku, uruchomiliśmy cykl spotkań online, odbywających się w sezonie zimowym, których tematyka związana jest z szeroko pojętymi zagadnieniami żeglarskimi, ze szczególnym uwzględnieniem tych dotyczących armatorów jachtów. Wartość merytoryczną naszych wybinarów zapewniają doświadczeni specjaliści w swoich branżach, których zapraszamy poprowadzenia prelekcji, po których następuje sesja pytań i odpowiedzi, dostarczająca nierzadko kolejnej porcji bardzo praktyczniej wiedzy.

Spotkania, na co wskazuje ich nazwa, odbywają się w czwartki, a dokładniej w co drugi czwartek, w okresie od listopada do marca. Zapraszamy oczywiście nie tylko armatorów, ale także każdego zainteresowanego rozwijaniem swojej wiedzy związanej z szeroko pojętym żeglarstwem.

Za nami pierwsza tura webinarów, które odbyły się w okresie od lutego do marca 2024 roku. Z następną turą ruszamy od listopada. Zaproszenia na kolejne webinary będziemy publikować między innymi na forach żeglarskich i na Facebooku.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia nagrań z minionych spotkań. W otwartym kanale na YouTube (https://www.youtube.com/@SAJ_PL) prezentujemy są nagrania zawierające samą prelekcję, natomiast tylko dla członków SAJ przygotowaliśmy pełne wersje, z sesją pytań i odpowiedzi, do które dostępne są na Forum SAJ (https://saj.org.pl/forumsaj/).

Poniżej linki do nagrań na dostępnych publicznie. Zachęcamy do polubienia naszego kanału na YouTube.