ZAPRASZAMY NA TRZECI WIECZÓR CZWARTKOWY

Zapraszamy na czwartkowy wieczór 12 maja 2016 roku na godzinę 19.00 do wejherowskiej tawerny „KOGA” na spotkanie z:

Kpt. MIROSŁAWEM ORZESZKIEM – LOTNIKIEM – RATOWNIKIEM

latającym na śmigłowcach SAR, wykładowcą Szkoły Morskiej w Gdyni, publicystą. Zapraszamy do dyskusji. Będzie mowa o tym jak pozwolić się uratować, czyli jak współpracować z zawodowymi ratownikami i będzie mowa o przyszłości śmigłowców SAR w Polsce.

Tawerna zaprasza chętnych na dania kuchni polskiej i znakomite dania rybne. Specjalnie dla żeglarzy promocyjna cena piwa: 5 zł za pół litra.
Planowany czas spotkania około dwie godziny.
Restauracja „KOGA” http://www.restauracjakoga.eu/ mieści się w Wejherowie Śmiechowie, przy ulicy Gdańskiej 104. Na wjeździe do Wejherowa od strony Redy, przy „trzeciej jezdni za ekranami”, za myjnią automatyczną, na wysokości stacji paliw Orlen. Parkować można na parkingu lokalu, wzdłuż ekranów akustycznych albo na ulicy Chmielewskiego. Przystanek kolejowy SKM znajduje się po przeciwnej stronie ulicy, przystanek autobusowy w odległości niespełna 100 m.

Bardzo mile będzie widziane potwierdzenie do dnia 10 maja do wieczora przybycia mailem na adres: wieczorczwartkowy@wp.pl – umożliwi to zaplanowanie ustawienia sali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *