Trzeci Czwartkowy Wieczór Armatorski

Zapraszamy na kolejny webinar organizowany przez Stowarzyszenie Armatorów Jachtowych z cyklu Czwartkowe Wieczory Armatorskie.

Będzie to absolutnie wyjątkowe spotkanie! Nasz prelegent przebywa obecnie na swoim jachcie u zachodnich wybrzeży Meksyku, z pokładu którego poprowadzi prelekcję! Czytelnicy SailForum.pl doskonale znają go pod nickiem „Jeanneau”. Od 7 lat regularnie rozwija swój wątek: „New Kate” – dookoła świata, wolno i bez pośpiechu, przekazując relacje z tej niezwykłej podróży.

Podczas najbliższego webinaru Marek opowie nam o technicznych aspektach przygotowania jachtu na dalekie wyprawy, takich jak wyposażenie, narzędzia, naprawy oraz o planowaniu trasy i logistyce prowiantowania.

Będzie to także niepowtarzalna okazja zadania pytań, również w bezpośredniej rozmowie. Liczymy, że to spotkanie stanie się dla części jego uczestników inspiracją do odważnych marzeń, a może także poważnych życiowych decyzji. Nie jest wykluczone, że ktoś potrzebuje już tylko „kropki nad i”, którą okaże się spotkanie z kapitanem „New Kate”! Kto wie? 

:)

Link do spotkania: 

Spotykamy się w czwartek, 29 lutego 2024 r.
o godzinie 19:00
Do zobaczenia!