Aktualności

Nadrabiamy zaległości 2

W kolejnym pakiecie prezentujemy pakiet naszych starań o poprawę jakości usług w portach Zalewu Wiślanego. Rada Armatorska prowadzi od pewnego czasu szeroką korespondencję z władzami poszczególnych miast leżących nad Zalewem Wiślanym w zakresie ich przygotowania do przyjmowania turystów, żeglarzy. Pytania, obok kwestii nadchodzącego sezonu, są związane bezpośrednio ze spodziewanym zwiększeniem się ruchu turystycznego z powodu budowy i uruchamiania kanału przez Mierzeję Wiślaną. Dotychczas wysłaliśmy nasze pytania i propozycje wsparcia do samorządów Fromborka, Krynicy Morskiej oraz Tolkmicka. Reakcje samorządów oraz są skrajnie różne.

Więcej
Nadrabiamy zaległości 1

W ramach zapowiedzianego nadrabiania zaległości na stronie zamieszczamy informacje o śródlądowych dojściach do Zalewu Wiślanego. Już dość dawno pochyliliśmy się nad komunikacją wodną między Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańską, która dotychczas odbywa się poprzez Szkarpawę i Wisłę Królewiecką..

Więcej
Po remoncie powracamy z PRZEPROSINAMI

Po wielu próbach udało się zastąpić nieistniejąca wtyczkę Flash. Strona będzie mogła być aktualizowana. Zaczniemy od uzupełnienia zaległości, potem będziemy zamieszczać informacje na bieżąco. Przepraszamy za milczenie! UDANEGO SEZONU!

Więcej
Zbigniew Werner laureatem Nagrody Honorowej SAJ za rok 2020

Rada Armatorska Stowarzyszenia Armatorów Jachtowych na posiedzeniu w dniu 11 lutego po dyskusji dokonała w głosowaniu jawnym wyboru, spośród czterech nominacji zaproponowanych zgodnie z Regulaminem Nagrody przez członków SAJ, laureata Nagrody Honorowej Stowarzyszenia Armatorów Jachtowych dla żeglarza, który może być wzorem za rok 2020; Rada Armatorska informuje, że w regulaminowym terminie zgłoszono także kandydaturę Honorowego Prezesa i twórcy SAJ kpt. Jerzego Kulińskiego, który jednak poinformował Radę, iż nagrody, z racji zaangażowania w pracę SAJ, nie będzie mógł przyjąć. Mamy zaszczyt poinformować, że Nagrodę Honorową w roku 2021 otrzymuje: Kpt. ZBIGNIEW WERNER

Więcej
OSTATNIA CHWILA NA ZGŁOSZENIA

Przypominamy, że w poniedziałek mija termin zgłaszania kandydatur do Nagrody Honorowej Stowarzyszenia za rok 2020!!. Członkowie SAJ mogą to robić poprzez zamknięte forum albo mailem na info@saj.org.pl albo pisemnie.

Więcej
Poprzedni miesiącmaj 2021Następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Stowarzyszenie Armatorów Jachtowych © 2007-2021